Towary sprzedawane w kategorii "Alkohole" przeznaczone są jedynie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?
tak / nie

CZEŚĆ DOMU CZY MIESZKANIA, W KTÓRYM STOI WASZ STOLIK KAWOWY TO MIEJSCE GDZIE MOŻNA ODPOCZĄĆ, ODPRĘŻYĆ SIĘ, POCZYTAĆ KSIĄŻKĘ, WYPIĆ ULUBIONĄ KAWĘ CZY PRZYJĄĆ SWOICH GOŚCI. BY UCZYNIĆ TO MIEJSCE WYJĄTKOWYM PROPONUJEMY PAŃSTWU NASZE NOWOCZESNE I NOWATORSKIE STOLIKI KAWOWE. NASZE PRODUKTY TO WYJĄTKOWE POŁĄCZENIE STAREGO DREWNA I STALI. DREWNO Z KTÓREGO WYKONUJEMY NASZE STOLIKI TO MATERIAŁ POZYSKIWANY Z ROZBIÓRKI STARYCH BUDYNKÓW, LICZĄCYCH SOBIE NAWET PO KILKADZIESIĄT LAT, CO CZYNI NASZE PRODUKTY JESZCZE BARDZIEJ WYJĄTKOWYMI. W TYCH STOLIKACH ZAKLĘTA JEST HISTORIA, KTÓRA ZA JEDNYM KLIKNIĘCIEM MYSZKI MOŻE NALEŻEĆ DO PAŃSTWA. STARE DREWNO TO DLA NAS MATERIAŁ DOSKONAŁY, KTÓREMU PRAGNIEMY DAĆ DRUGIE ŻYCIE - CZY ZECHCĄ PAŃSTWO BYĆ CZĘŚCIĄ NASZEGO PLANU ?

STOLIKI KAWOWE 

Jest 12 produktów.
0 Recenzja (e)
SVART to propozycja dla prawdziwych poszukiwaczy własnego stylu. Ciekawy kształt nóg,kolor i wykończenie blatu to coś co wyróżnia ten model.  
1 200,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)
STOLIK KAWOWY BJELKER to proste a zarazem gustowne połączenie starych, grubych belek pozyskiwanych z rozbiórek starych stodół i solidnego płaskownika malowanego na czarny mat. 
1 600,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)
STOLIK KAWOWY SKRATT to idealny wybór dla osób ceniących sobie prostą formę i piękny materiał jakim jest dąb. Dodatkowym atutem może być rozmiar stolika, dzięki któremu będzie on pasował idealnie do mniejszych wnętrz.
800,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)
STOLIK KAWOWY STANG to połączenie surowości i oryginalności starego dębowego drewna, które wykorzystaliśmy do stworzenia blatu, z lekkością czarnej konstrukcji stelaża. Jeśli jesteś miłośnikiem industrialnego stylu, nadawania drugiego życia materiałom skazanym na zapomnienie a do tego nie chcesz by Twój mebel przytłaczał swoją ciężkością - STANG to...
1 100,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)
SVART to propozycja dla prawdziwych poszukiwaczy własnego stylu. Lekko przewrotne, nietypowe zestawienie kolorów, ciekawy kształt nóg i wykończenie blatu to coś co wyróżnia ten model.  
1 200,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)
STOLIK KAWOWY BENK to mebel duży i genialny w swojej prostocie. Wykonany według pomysłu jednej z naszych klientek podbił serca nasze i klientki. Mamy tu do dyspozycji przestronny, piękny blat ze starej deski i masywne proste nogi. Całość idealnie się ze sobą łączy. 
1 100,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)
STOLIK KAWOWY TREBJELKE  to wyjątkowy mebel ze starych belek pozyskiwanych z rozbiórki kilkudziesięcioletnich budynków. Szukasz masywnego, loftowego stolika do swojego wnętrza - TREBJELKE to stolik dla Ciebie. Stare drewno w połączeniu ze stalą daje niesamowity efekt. 
1 500,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)
 BOOKCASE OAK to stolik kawowy dla prawdziwych miłośników prostych i użytecznych rozwiązań. W tym modelu stawiamy na połączenie oryginalnego designu z praktycznych wykorzystaniem nogi w postaci półki książki, kwiatuszki, ulubione bibeloty (co tylko wyobraźnia podpowie).
1 150,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)
Hidden to stolik który idealnie łączy oryginalny dizajn i walory uzytkowe. Z jednej strony do dyspozycji mamy dwie głębokie półki, w których mogą znalezc się nasze czasopisma, ksiazki czy pilot od telewizora. W drugiej części mamy podnoszone wieko, a pod nim sporą przestrzeń do wykorzystania na rzeczy potrzebne w salonie jednak nie koniecznie na widoku -...
850,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)
STOLIK DOSTĘPNY JEST OD RĘKI WIĘC ZAMAWIAJĄC GO MOŻESZ LICZYĆ NA SZYBKĄ WYSYŁKĘ.  Stolik kawowy o bardzo ciekawej strukturze blatu. Blat ze starych desek, olejowany na kolor lekko bordowy co widoczne jest na zdjęciach. Nogi stolika wykonane są z grubego profilu 80 x 80 co podkreśla solidne wykonanie produktu. 
950,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)
 BOOKCASE to stolik kawowy dla prawdziwych miłośników prostych i użytecznych rozwiązań. W tym modelu stawiamy na połączenie oryginalnego designu z praktycznych wykorzystaniem nogi w postaci półki książki, kwiatuszki, ulubione bibeloty (co tylko wyobraźnia podpowie).
1 050,00 zł
W magazynie
0 Recenzja (e)
STOLIK KAWOWY JASNY DĄB Wymiary blatu 120 x 60 cm Grubość blatu 4 cm  Wysokość stolika 50 cm plus blat.  Grubość nogi 8 cm  Blat stolika wykonany jest z płyty fornirowanej okleiną z naturalnego dębu. Lakierowany na kolor bezbarwny. Noga w kolorze czarnym spięta śrubą rzymską. 
850,00 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Przejdź do góry