FAQ

W tej chwili nie posiadamy żadnego sklepu stacjonarnego. Posiadamy natomiast ogromną bazę zdjęć naszych produktów, Zakupiony towar zawsze należy sprawdzić w obecności kierowcy, wtedy bez żadnych kosztów można zwrócić mebel, który poprawimy według waszych zaleceń.

Jeśli ciekawi są państwo jakości wykonania, wyposażamy regularnie gastronomie w stoły, krzesła i wszystkie drewniane i stalowe elementy wykończenia – np.  Pizzerie Paolo w Kryspinowie czy Bonjour Pho w Krakowie.

Jednym ze sposobów jest po prostu złożenie dużego zamówienia na kilka mebli. Na takie zamówienia zawsze przyznajemy rabat, bo zbiorowe zamówienia kosztują nas trochę mniej pracy organizacyjnej niż w przypadku pojedynczych zamówień, oszczędzamy też na transporcie – chcemy aby korzystali na tym nasi klienci.
Innym sposobem są nieliczne promocje – zazwyczaj w okresie świąt, lub w ramach naszej obecności na różnych targach branżowych

Mamy jak na razie okrojoną ofertę krzeseł marki Mobler, planujemy wprowadzać nowe modele, jednak nie chcemy „bawić” się w pośredników i sprzedawać krzesła kupione gdzie indziej. Nasze nowe modele będą tak jak wszystkie nasze meble wykonane w 100 procentach przez nas, jesteśmy producentem, nie pośrednikiem.

Chętnie wykonamy stół rozkładany z wykorzystaniem suwnic na końcach stołu, nie ma go jeszcze w naszej ofercie gdyż nadal doradzamy by wybierać bardziej uciążliwe ale trwalsze rozwiązanie z dostawkami ale dostosujemy się do Waszych potrzeb.

 

Wykonamy Również okrągły rozkładany stół, rozkładają się one na pół, z wykorzystaniem suwnic synchronicznych, w środek wkłada się blat i całość zsuwa. Proszę pamiętać, że rozłożony stół nie utworzy idealnej Elipsy.

Oczywiście chętnie wyślemy próbki dowolnych kolorów drewna, nawet kilka i zawsze za darmo, niezależnie czy zdecydują się państwo na zakup. Zachęcamy również do wybierania innych niż czarny kolorów podstawy, dowolnych z palety RAL ( nie wysyłamy próbek kolorów podstaw, ze względu na proszkowe malowanie wykonanie próbki w kolorze innym niż czarny byłoby czasochłonne).

Nasze usługi i możliwości obejmują nie tylko tego typu meble ale również zabudowy kuchenne, zabudowy barowe, elewacje drewniane i wszystko co mogą sobie państwo wyobrazić. Nie ma więc przeszkód żeby zwrócić się do nas z kompleksowym projektem.

Pozostajemy do dyspozycji Państwa każdego dnia, więc w razie wątpliwości, zawsze zachęcamy do kontaktu.
Nasza reakcja na reklamację oczywiście zależy od tego, z czyjej winy powstał problem – jeśli odebrane meble nie zgadzają się z początkową wizją – ustalamy wspólnie kto popełnił błąd.

Gdy meble dojadą uszkodzone zazwyczaj klienci zauważają to już przy odbiorze jako, że zachęcamy do rozpakowania przesyłki przy naszym kierowcy. Jeśli problem zostanie zauważony w tym momencie, zazwyczaj nie ma problemu z zabraniem przesyłki z powrotem i ponownym wysłaniem przy następnej wysyłce.

Jeśli klient zauważa nowo powstałe pęknięcia w blacie, które są efektem tego, że drewno w dalszym ciągu pracuje i „przyzwyczaja” się do nowych warunków, ustalamy czy pękniecia zagrażają konstrukcji, czy są nieestetyczne lub czy za bardzo rzucają się w oczy – jeśli tak, przyjmujemy reklamacje.

W takim przypadku jeśli reklamacja dotyczy stołu, nasz kurier w umówionym terminie odbiera uszkodzony stół i zostawia zastępczy tak by nie zostawić Państwa bez stołu i po wykonaniu naprawy/nowego blatu odsyłamy go państwu przy najbliższej wysyłce.

Prawidłowo wykonany blat z dobrej jakości tarcicy dębowej – odpowiednio długo sezonowanej i suszonej- będzie bardzo trwały i wytrzymały. Jednak drewno pozostaje drewnem, jest to naturalny materiał w który człowiek nie ma zbyt dużej ingerencji, wspomniane wcześniej procesy usuwają powstałe w procesie wzrostu napięcia w drewnie i nadmiar wilgotności, mimo to drewno nadal może pracować, być może pojawią się nowe, malutkie pęknięcia, może blat minimalnie zmieni swój wymiar – to wszystko, jeśli już, stanie się przez pierwszy rok po zakupie. W każdym pomieszczeniu jest określony mikroklimat, wilgotność, temperatura, dobowe skoki temperatury czy natężenie promieni słonecznych. Pierwszy rok pokazuje, jak nasz mebelek „reaguje” na nowe warunki.

Meble z litego drewna i stali są niezwykle trwałe i solidne. Największej przewagi blatów dębowych nad blatami z płyty nie uchwycą zdjęcia. Różnice widać dopiero na żywo, gdy możemy przyjrzeć się meblom z bliska, dotknąć ich. Drewniane meble nadal pozostają symbolem jakości i dobrego smaku.

Nasze meble w standardzie wykańczane są lakierem a nie olejem, dlatego wbrew obiegowej opinii nie trzeba o nie w szczególny sposób dbać. Należy jedynie zachować ostrożność- nie stawiać na powierzchni blatu bardzo gorących naczyń, nie dostawiać mebli z litego drewna do źródeł ciepła(np. grzejnik). Na etapie projektowania warto wspomnieć podczas rozmowy o ogrzewaniu podłogowym. W przypadku stolików, komód, konsoli czy regałów przy ogrzewaniu podłogowym najniższa półka nie powinna być zbyt nisko.

W ofercie Mobler Design znajdują się również rzeczy wymagające montażu np. drzwi przesuwne, ściany ze stali i szkła, wiatrołapy. Jednak na chwilę obecną nie oferujemy usługi montażu.

W Mobler Design przesyłka jest darmowa na terenie całej Polski.

Nie ma uniwersalnej odpowiedzi na to pytanie. To zależy od rodzaju i rozmiaru zamówienia, od obecnego obłożenia pracą itp. Mobler Design to nie jest hurtownia, zamawiając mebel muszą mieć państwo świadomość, że on jeszcze fizycznie nie istnieje, nie kurzy się na magazynie i nie obija się przestawiany z kąta w kąt. On dopiero powstanie więc z reguły trzeba będzie poczekać kilka tygodni.

Nie ma żadnych przeszkód żebyśmy wykonali mebel spoza dotychczasowej oferty i tylko na podstawie zdjęcia lub opisu. Z reguły nie ograniczają nas nawet możliwości technologiczne ponieważ jeżeli nie możemy jakiegoś elementu wykonać sami, to zlecamy to firmie zewnętrznej tak, by klient dostał to czego potrzebuje i oczekuje.

Nie pozostawiamy klienta samemu sobie, to my mamy się znać na szczegółach. Podczas pierwszych konsultacji ustalamy czego dotyczy zamówienie następnie ustalamy czy np. blat ma być betonowy, bukowy czy dębowy, jaki ma być jego kolor. Klient nie musi być od razu przekonany. Przygotowujemy wtedy próbki, co ułatwi podjęcie decyzji

próbki kolorów osmo

Lity dąb wysokiej jakości i ze sprawdzonego źródła to najlepszy materiał na wszelkiego rodzaju meble. Jest drewnem twardym i wytrzymałym na uderzenia, duże obciążenie, wyginanie a także na wpływ wilgoci i otoczenia. Twardszy i wytrzymalszy niż inne rodzaje drewna np. sosna. Ponadto jest drewnem pięknym, nie sposób nie docenić jego walorów estetycznych.

Najczęściej zamiast oleju czy wosku oferujemy klientom zabezpieczenie drewna lakierem matowym bezbarwnym. Nie wpływa on na kolor drewna, nie nadaje połysku, wyciąga tylko jego walory. Przewyższa olej tym, że tworzy na drewnie warstwę ochronną chroniąc drewno przed wylaną na nie wodą, winem, kawą itp.

Tytuł

Przejdź do góry