meble do restauracji

Podstawą powodzenia lokalu gastronomicznego jest obok wyśmienitego jedzenia niepowtarzalny klimat danego miejsca który sprawia, że ludzie wracają.
Ten klimat tworzą ludzie, zapachy, muzyka ale i odpowiednie wyposażenie- zabudowa barowa, stoły i krzesła, kwietniki, lampy.

zabudowa baru ze starej deski

Wyposażamy restauracje i bary w meble ze stali i litego drewna. Popularny od lat styl loftowy i industrialny to nasza specjalność. Tworzy on niepowtarzalny klimat. Sprawia, że miejsce sprawia wrażenie topowego lokalu wysokiej jakości ale bez niepotrzebnego nadęcia. Dlatego wiele najpopularniejszych lokali w całej Polsce oparł swój image o ten właśnie styl.

 

szklana ściana

Ważnym elementem budowania klimatu jest coś, o czym pamiętają wszyscy doświadczeni restauratorzy. Elementem wystroju z którym goście stykają się od samego początku przez cały pobyt w lokalu są stoły i krzesła. Krzesło powinno być wygodne i tak jak stół stabilne, a sam stół wykonany z wysokiej jakości materiałów. To da niewidoczny dla oka efekt. Gość który wygodnie usiądzie przy stoliku będzie mógł skupić się na pysznym jedzeniu i doskonałym klimacie nad którym tak ciężko pracujemy.

restauracja w Krakowie

Przy wyborze wykonawcy warto skierować swój wybór nie na dużego producenta kilku typów produktów, a na doświadczoną stolarnie taką jak nasza. Wyposażymy lokal nie tylko w podstawy takie jak wcześniej wymienione ale we wszystko co potrzebne by wypełnić wizję klienta.