Galeria biurek

To miejsce w którym spędzamy niekiedy bardzo dużo czasu. Ważne by było dopasowane do naszych potrzeb, zaprojektowane tak by służyć nam jak najlepiej a jednocześnie cieszyć oko.

Wybierając markę Mobler Design stawiają państwo na jakość wykonania i użytych materiałów. Mamy na koncie wiele wspaniałych projektów ale nie zamykamy się na nowości, dlatego jeśli wśród naszych propozycji nie widzisz biurka dla siebie- skontaktuj się z nami, wyślij nam zdjęcie, inspiracje, opisz swoją wizję a my wykonamy ją dla Ciebie.


W standardzie drewno zabezpieczone jest bezbarwnym matowym lakierem co chroni go przed roztargnieniem dnia codziennego- rozlaną kawą, postawionym kuflem itp.nie wpływa na naturalny kolor drewna a jedynie go wydobywa i ożywia. Możliwe jest oczywiście dobranie  koloru wykończenia według potrzeby klienta.


Dostępne materiały z których wykonane są blaty do wyboru to: dąb, dąb rustic, stary dąb jasny, stary dąb ciemny, orzech, jesion, czarny dąb. Dostępne inne kolory stalowej podstawy.
W celu poznania oferty cenowej dla biurek w porządanych przez Państwa wymiarach oraz czasu oczekiwania na realizację prosimy o kontakt.