Kilka słów o Nas

Mobler Design łączy ze sobą wysoką jakość obsługi i rozsądne ceny większych przedsiębiorstw oraz dbałość o szczegóły i zamiłowanie do jakości rodem z tradycyjnej stolarni. Nasze meble to przede wszystkim jakość wykonania i serce jakie wkładamy w nasze produkty.

Mobler Design to rodzinna firma. Nazwisko Dębowiec od dawna kojarzone jest z branżą meblarską nie tylko przez oczywiste skojarzenia z naszym ulubionym materiałem. Korzystamy z wielopokoleniowego doświadczenia. Kilkadziesiąt lat temu pierwszy warsztat powstał w jednym z pokoi, obok sypialni dziadka, lata później z synami przeniósł stolarnie do osobnego budynku a teraz Ci, wraz z synami planują dalszy rozwój.

Wychodzimy z założenia, że współpraca zaczyna się już przy pierwszym kontakcie z klientem i kończy się gdy ten, zadowolony współpracą i zachwycony meblami, poleca nas dalej. W czasach wielkiej konkurencji każdy detal ma znaczenie.  Zapraszamy do kontaktu!

Konrad Dębowiec

Tworzymy i sprzedajemy meble od ponad 30 lat i aż trzech pokoleń.

Nasze meble to przede wszystkim unikalne połączenie stali i starego drewna pozyskiwanego z rozbiórki starych budynków. Jednak stare nie znaczy bezużyteczne, a my staramy się to udowodnić dając tym starym deskom nowe życie. Zamieniamy zwyczajne drewno w coś niezwykłego, nietuzinkowego i pięknego, a przy tym dodatkowo użytecznego.

Pasja do drewna to u nas tradycja, przekazywana z pokolenia na pokolenie. To właśnie pasja wyróżnia nas z pośród innych firm, w każdy realizowany przez nas projekt wkładamy całe serce i robimy wszystko by nasz klient był w pełni zadowolony.

Dzisiaj, kiedy młoda krew zaczyna wyznaczać kierunek rozwoju firmy, postanowiliśmy połączyć doświadczenie starszego pokolenia i świeże pomysły nowego – i tak narodził się pomysł na markę MOBLER DESIGN.