O firmie2019-02-24T16:35:08+00:00

Kilka słów o Nas

Mobler Design to nie wielka fabryka ani masowa produkcja. Nasze meble to przede wszystkim jakość wykonania i serce jakie wkładamy w nasze produkty.

U nas nie znajdą Państwo dwóch identycznych mebli. Każdy egzemplarz to indywidualne wykonanie, starannie dobrane materiały i dbałość o szczegóły.

Tworzymy i sprzedajemy meble od ponad 30 lat i aż trzech pokoleń.

Nasze meble to przede wszystkim unikalne połączenie stali i starego drewna pozyskiwanego z rozbiórki starych budynków. Jednak stare nie znaczy bezużyteczne, a my staramy się to udowodnić dając tym starym deskom nowe życie. Zamieniamy zwyczajne drewno w coś niezwykłego, nietuzinkowego i pięknego, a przy tym dodatkowo użytecznego.

Pasja do drewna to u nas tradycja, przekazywana z pokolenia na pokolenie. To właśnie pasja wyróżnia nas z pośród innych firm, w każdy realizowany przez nas projekt wkładamy całe serce i robimy wszystko by nasz klient był w pełni zadowolony.

Dzisiaj, kiedy młoda krew zaczyna wyznaczać kierunek rozwoju firmy, postanowiliśmy połączyć doświadczenie starszego pokolenia i świeże pomysły nowego – i tak narodził się pomysł na markę MOBLER DESIGN.