Galeria komód i konsol

Konsole RTV spełniają ważną funkcje praktyczną Wybierając markę Mobler Design stawiają państwo na jakość wykonania i  użytych materiałów. Mamy na koncie wiele wspaniałych projektów ale nie zamykamy się na nowości, dlatego jeśli wśród naszych propozycji nie widzisz stołu dla siebie- skontaktuj się z nami, wyślij nam zdjęcie, inspiracje, opisz swoją wizję a my wykonamy ją dla Ciebie. W standardzie drewniane elementy są zabezpieczone bezbarwnym matowym lakierem co chroni go przed roztargnieniem dnia codziennego- rozlaną kawą, postawionym kuflem itp.nie wpływa na naturalny kolor drewna a jedynie go wydobywa i ożywia. Możliwe jest oczywiście dobranie  koloru wykończenia według potrzeby klienta.

Dostępne materiały z których wykonane są drewniane elementy do wyboru to: dąb, dąb rustic, stary dąb jasny, stary dąb ciemny, orzech, jesion, czarny dąb. Dostępne inne kolory stalowej podstawy.

W celu poznania oferty cenowej dla stołu w porządanych przez Państwa wymiarach oraz czasu oczekiwania na realizację prosimy o kontakt.