Galeria regałów

Regał jest ważnym strategicznie elementem wyposażenia wnętrza. W produkcji masowej producenci skupiają się jedynie na jego praktycznym aspekcie czyli na przechowywaniu. Jeśli jednak poświęci mu się chwile to stanie się on również wspaniałą dekoracją. Wybierając markę Mobler Design stawiają państwo na jakość wykonania i użytych materiałów. Mamy na koncie wiele wspaniałych projektów ale nie zamykamy się na nowości, dlatego jeśli wśród naszych propozycji nie widzisz regału dla siebie- skontaktuj się z nami, wyślij nam zdjęcie, inspiracje, opisz swoją wizję a my wykonamy ją dla Ciebie.

W standardzie blat o grubości 4cm zabezpieczony jest bezbarwnym matowym lakierem co chroni go przed roztargnieniem dnia codziennego- rozlaną kawą, postawionym kuflem itp.nie wpływa na naturalny kolor drewna a jedynie go wydobywa i ożywia. Możliwe jest oczywiście dobranie  koloru wykończenia według potrzeby klienta.

Dostępne materiały z których wykonane są blaty do wyboru to: dąb, dąb rustic, stary dąb jasny, stary dąb ciemny, orzech, jesion, czarny dąb. Dostępne inne kolory stalowej podstawy.

W celu poznania oferty cenowej dla regału w pożądanych przez Państwa wymiarach oraz czasu oczekiwania na realizację prosimy o kontakt.

W celu poznania oferty cenowej dla kwietnika w pożądanych przez Państwa wymiarach i konfiguracji oraz czasu oczekiwania na realizację prosimy o kontakt.

Nie oferujemy usługi montażu.

W celu poznania oferty cenowej dla drzwi w porządanych przez państwa wymiarach oraz czasu oczekiwania na realizację prosimy o kontakt.