Stolik kawowy czy też ława pełni w salonie bardzo ważną rolę. Może zarówno wpisywać się w otoczenia jak i wybijać na jego tle będąc oryginalnym akcentem. Przy nim opowiedzianych zostanie wiele wspaniałych historii, odbędzie sie niejedna impreza i wypita zostanie niejedna niedzielna kawa. Wybierając markę Mobler Design stawiają państwo na jakość wykonania i użytych materiałów. Mamy na koncie wiele wspaniałych projektów ale nie zamykamy się na nowości, dlatego jeśli wśród naszych propozycji nie widzisz stołu dla siebie- skontaktuj się z nami, wyślij nam zdjęcie, inspiracje, opisz swoją wizję a my wykonamy ją dla Ciebie. W standardzie blat o grubości 4cm zabezpieczony jest bezbarwnym matowym lakierem co chroni go przed roztargnieniem dnia codziennego- rozlaną kawą, postawionym kuflem itp.nie wpływa na naturalny kolor drewna a jedynie go wydobywa i ożywia. Możliwe jest oczywiście dobranie  koloru wykończenia według potrzeby klienta.

Dostępne materiały z których wykonany jest blat do wyboru to: dąb, dąb rustic, stary dąb jasny, stary dąb ciemny, orzech, jesion, czarny dąb. Dostępne inne kolory stalowej podstawy.

W celu poznania oferty cenowej dla stolików w porządanych przez Państwa wymiarach oraz czasu oczekiwania na realizację prosimy o kontakt.