Galeria stołów

Stoły z litego drewna i stali to znak rozpoznawczy Moblera, Wybierając markę Mobler Design stawiają państwo na jakość wykonania i  użytych materiałów. Mamy na koncie wiele wspaniałych projektów ale nie zamykamy się na nowości, dlatego jeśli wśród naszych propozycji nie widzisz stołu dla siebie- skontaktuj się z nami, wyślij nam zdjęcie, inspiracje, opisz swoją wizję a my wykonamy ją dla Ciebie. W standardzie blat o grubości 4cm zabezpieczony jest bezbarwnym matowym lakierem co chroni go przed roztargnieniem dnia codziennego- rozlaną kawą, postawionym kuflem itp.nie wpływa na naturalny kolor drewna a jedynie go wydobywa i ożywia. Możliwe jest oczywiście dobranie  koloru wykończenia według potrzeby klienta.Dostępne materiały z których wykonany jest blat do wyboru to: dąb, dąb rustic, stary dąb jasny, stary dąb ciemny, orzech, jesion, czarny dąb. Dostępne inne kolory stalowej podstawy.

Każdy stół dostępny jest również w opcji rozkładanej poprzez dostawki. W chwili obecnej nie wykonujemy rozkładanych okrągłych stołów.

W celu poznania oferty cenowej dla stołu w pożądanych przez Państwa wymiarach oraz czasu oczekiwania na realizację prosimy o kontakt.

Jak ważnym elementem wyposażenia i codziennego życia jest stół dowiadujemy się szczególnie podczas urządzania nowego domu/mieszkania. Bez niego żaden dom nie będzie kompletny. Sam wybór także nie jest prosty.

Po pierwsze jakość użytych materiałów. Blat który spełni swoją rolę przez lata i wywoła dobre wrażenie to blat drewniany. Na rynku można napotkać oferty stołów o wiele tańsze od pozostałych. Na zdjęciu wszystko wygląda w porządku, jednak później dowiadujemy się, że blat jest z płyty lub klejony na tzw. mikro wczep- jest wykonany z małych kawałków drewna łączonych odpowiednią metodą, co w realiach produkcyjnych oznacza, że jest wykonany ze ścinków, resztek, odpadów. W Mobler Design nie ma takiej możliwości, wszystkie blaty wykonujemy z odpowiednio szerokich, długich desek.

Wymiary stołu również są ważne. Idealne wymiary zależą od tego ile osób ma siedzieć przy stole i jaką dysponujemy przestrzenią. Mówi się, że jedna osoba potrzebuje 45cm długości blatu po jednej stronie żeby wygodnie przy nim siedzieć, zjeść posiłek. Oczywiście zależy to od gabarytów danej osoby, ale daje nam to możliwość policzyć mniej więcej jak długi ma być stół. Oczywiście to, że na co dzień przy stole będzie siedzieć trzy osoby nie znaczy ze ma on być miniaturowy. Ważne są kwestie estetyczne i to by stół idealnie wpasował się w przestrzeń. Jeśli natomiast na co dzień domownicy wygodnie usiądą przy małym blacie, ale od święta w domu robi się tłoczno, a na większy mebel nie pozwala przestrzeń, warto pomyśleć o stole z dokładkami.

To jaką podstawę wybierzemy zależy w głównej mierze od naszych upodobań estetycznych. Jednak niektóre podstawy pozwalają lepiej wykorzystać powierzchnie stołu. Proste podstawy pozwalają wygodnie usiąść przy całym obrysie stołu, również przy krótszych bokach. Jeśli jednak mamy do dyspozycji odpowiednią przestrzeń to warto zastanowić się nad jednym z bardziej ekstrawaganckich modeli.

Niezależnie od tego czy zastanawiamy się nad wyborem, stołu, ławy, regału, komody, drewnianych i stalowych drzwi czy innych mebli, powinniśmy postawić na jakość i doświadczenie. Mobler Design to firma która wyrosła z korzeni rodzinnych tradycji. Charakteryzuje nas uczciwe podejście do klienta, cena naszych produktów jest adekwatna do jakości materiałów i wykonania.

W standardzie blat o grubości 4cm zabezpieczony jest bezbarwnym matowym lakierem co chroni go przed roztargnieniem dnia codziennego- rozlaną kawą, postawionym kuflem itp.nie wpływa na naturalny kolor drewna a jedynie go wydobywa i ożywia. Możliwe jest oczywiście dobranie  koloru wykończenia według potrzeby klienta.

Dostępne materiały z których wykonane są blaty do wyboru to: dąb, dąb rustic, stary dąb jasny, stary dąb ciemny, orzech, jesion, czarny dąb. Dostępne inne kolory stalowej podstawy.

W celu poznania oferty cenowej dla regału w pożądanych przez Państwa wymiarach oraz czasu oczekiwania na realizację prosimy o kontakt.

W celu poznania oferty cenowej dla kwietnika w pożądanych przez Państwa wymiarach i konfiguracji oraz czasu oczekiwania na realizację prosimy o kontakt.

Nie oferujemy usługi montażu.

W celu poznania oferty cenowej dla drzwi w porządanych przez państwa wymiarach oraz czasu oczekiwania na realizację prosimy o kontakt.